11 Ocak 2010 Pazartesi

Programlarınızı kolaylıkla çalıştırın.

Sık kullandığınız programları daha hızlı başlatmak ister misiniz? Bu bedava araçla mümkün
Bilgisayarlar gündelik yaşamımızdaki yerini pekiştirdikçe artık normal kullanıcılar bile aynı anda pek çok program ile çalışma ihtiyacı duymaya başladılar. Artan program kullanımı ise bu programları yönetmek için alternatif yöntemlere olan ihtiyacı arttırdı. İşte MouseExtender sadece farenizi kullanarak, favori programlarınızı hızla başlatmak için oldukça başarılı ve ücretsiz bir alternatif.
Kuruluma gerek duymayan programı çalıştırdığınız anda göreceğiniz tek fark, araç çubuğundaki yeni bir simge. MouseExtender'ı kullanmak için bu simgeye veya farenin orta tuşuna tıklayabilirsiniz. Bu kısayol ile karşınıza gelen programın paneli üzerinde 3 adet sistem komutu göreceksiniz. Bunlar sırasıyla Yönetim Paneli, Yeniden Başlat ve Kapat komutları. Dilerseniz ayarlardan bunları saklayabilirsiniz.Sekmeleri de kullanın...Panele sağ tuş ile tıkladığınızda açılan menüden Add Program'a tıkla***** bilgisayarınızdaki herhangi bir programı MouseExtender'a tanımlayabileceğiniz gibi, dilerseniz Add Running Program seçeneği ile o anda açık olan programlardan birini de seçebilirsiniz. Eğer MouseExtender'e çok sayıda program eklemeyi planlıyorsanız Add Tab ile sekmeler yaratabilir, ve programların simgelerine üzerine tıkla***** Send to Tab seçeneği ile onları dilediğiniz sekmeye taşıyabilirsiniz. Artık programlar sadece taşındıkları sekmede görünecekler.
Oldukça kullanışlı ve benzerleri gibi karmaşık klavye kısa yolları ezberlemenizi zorunlu kılmayan bu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Buradan_İndirin

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil