8 Ocak 2010 Cuma

Internet Download Manager 5.15 Build 4 Turkce TURK

Tanıtım:Internet Download Manager; internetten dosya indirirken indirme hızınızı arttırır, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.
Özellikler :
* Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme
* Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile indirme
* Hızlı indirme (üretici, Internet Download Manager’in DAP ve Getright programlarından daha hızlı indirme yaptığını iddia ediyor.)
* indirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme
* indirme zamanını belirleme
* Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi
* Özelleştirilebilir arayüz
* Hızlı güncelleme
* Sürükle-Bırak desteği
* İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme
* ZIP önizleme
* FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme
* Olaylarda ses çıkartabilme
* Komut dizisi kullanabilme
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/17486705...urkce_TURK.rar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder